krejčí Vizovice

Rozmanitost a Kreativita ve Světě Krejčovství.

Ve světě módy a designu existuje jedno místo, kde se setkávají různorodé příběhy a talentovaní jednotlivci. Naše škola je tříletý obor krejčí, který otevírá své dveře pro ty, kdo chtějí prozkoumat uměleckou stránku šití a získat odborné dovednosti v oblasti oděvnictví. Zde se schází nejen děti ihned po ukončení základní školy, ale i ti, kteří se rozhodli prozkoumat svůj umělecký potenciál až později v životě.

Naše školní prostředí je plné inspirace a možností pro rozvoj. Nabízíme odborné předměty a praxi vše pod vedením zkušených učitelů, kteří neustále podporují naše ambice a kreativitu. Co je nejzajímavější, pro přijetí do našeho programu není třeba složit náročné přijímací zkoušky, stačí pouze dobré vysvědčení a otevřenost pro nové výzvy.

Momentálně se nacházíme ve druhém ročníku a můžeme vám říci, že atmosféra ve třídě je naprosto jedinečná. S každým rokem se formuje jedna třída, kde se maximálně 15 žáků pod vedením našich skvělých učitelů soustřeďuje na zdokonalování svých dovedností. Jednou z výjimečností naší školy je spojení s dalším oborem, kadeřnictvím, což nám umožňuje nejen sdílet učebnu, ale také navázat nová přátelství a rozšířit si obzory o další oblasti módního průmyslu.

Nejnovější úspěchy našich studentů jsou důkazem toho, že naše škola je hnízdem talentu a kreativity. Úspěšně jsme se zúčastnili mladého módního tvůrce, kde naši prváci získali první místo v kategorii pokrývka hlavy. Tyto ocenění jsou pro nás důkazem toho, že naše škola je skutečně místem pro rozvoj talentu a kreativity.

Náš program je plný různých soutěží a událostí. Jednou z nich je soutěž na Krakovské střední škole v Polsku, kde naši studenti musí během 5 hodin vytvořit šaty podle vlastního návrhu. Spolupráce s Cracow Fashion Week nám přináší nejen soutěžní prostředí, ale také možnost setkat se s profesionály a získat cenné zkušenosti.

V naší škole věříme, že umění není pouze o teorii, ale také o praxi. Proto máme školní kola soutěží, kde studenti předvádějí své výtvory. Ať už je to sukně v prváku, halenka v druháku nebo kabát v třeťáku, vždy to jsou originální kousky plné talentu a invence.

Naše třídní učitelky jsou nesmírně podporující a vždy nám rády pomáhají dosáhnout našich cílů. V malých třídách se cítíme jako rodina, kde každý jednotlivec je ceněný a povzbuzován k rozvoji svého potenciálu.

Navštivte náš účet na Instagramu a podívejte se, jaké úžasné věci dokážeme vytvořit. A pokud se cítíte povzbuzeni, přijďte se k nám přidat. Jsme místem, kde se snoubí vášeň, talent a nekonečné možnosti. Jsme škola, kde se tvoří budoucnost módy a designu.

Střední škola oděvní a služeb Vizovice,
obor Krejčí
Tyršova 874, 763 12  Vizovice