''Sokol''


 

V roce 2023 se nám podařilo otevřít naši Tvůrčí oázu - Sokol Wellness,

 

nacházející se přímo u OC Smíchov, v srdci Prahy na Andělu, na Plzeňské č.p. 27. Tato provozovna kombinuje prvotřídní wellness služby s inspirativním prostředím pro Tvůrce, kde mohou relaxovat, odpočívat a zároveň čerpat nápady a kreativitu.

Sokol Wellness nabízí širokou škálu relaxačních a regeneračních služeb, včetně hydromasážních van, Finské sauny, relaxační místnosti a klidové místnosti. Naším cílem je poskytnout tvůrcům nejen fyzický odpočinek, ale také mentální regeneraci, která podporuje jejich kreativní myšlení.

V prostorách Sokol Wellness najdou tvůrci příjemné a klidné prostředí, kde mohou relaxovat a nabrat novou energii. Hydromasážní vany poskytují ideální možnost uvolnění napětí a uklidnění mysli. Finská sauna pak nabízí tradiční způsob detoxikace a regenerace těla. Relaxační místnost a klidová místnost jsou ideálními prostory k odpočinku a reflektování.

V Sokol Wellness věříme, že kreativita prosperuje v harmonii s pohodlím a relaxací. Naše provozovna slouží jako místo, kde tvůrci mohou načerpat novou inspiraci, sdílet své myšlenky a nalézt rovnováhu mezi prací a odpočinkem.

Přijďte si užít unikátní kombinaci tvůrčího prostředí a wellness služeb v Sokol Wellness - místě, kde odpočinek podporuje tvůrčí mysl.

Více informací naleznete na www.sokolwellness.cz

Tým UcU